Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Kazdağları Bozcaada Assos Ayvalık Turu
Kazdağları Bozcaada Assos Ayvalık Turu
Kazdağları Bozcaada Assos Ayvalık Turu
Kazdağları Bozcaada Assos Ayvalık Turu
Kazdağları Bozcaada Assos Ayvalık Turu
Tur Kodu:

Kazdağları Bozcaada Assos Ayvalık Turu


Kazdağları Hasanboğuldu Sütüven Şelalesi, Zeus Altarı, Tahta Kuşlar Müzesi, Adatepe Köyü, Bozcaada, Assos Antik Kenti, Cunda adası, Ayvalık Konforlu Ulaşım 2 Gece 3 Gün Kalkış Yeri: Konya, Akşehir Profesyonel Rehberlik
5.500,00 ₺
den başlayan fiyatlar
Biz Sizi Arayalım

Kazdağları Bozcaada Assos Ayvalık Turu

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
Konya, Akşehir
Tur Hareket Tarihleri:
10 Nisan • 16 Mayıs

Tur Fiyatları

  TarihMüsaitlikİki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek KişiEk Yatak1. ÇocukTaksitler
  10.04.2024 - 13.04.2024Müsait5.500,00 ₺7.500,00 ₺5.500,00 ₺-Taksitler »
  16.05.2024 - 19.05.2024Müsait5.500,00 ₺7.500,00 ₺5.500,00 ₺-Taksitler »

Tur Programı

 • 1. Gün
  Kazdağları Hasanboğuldu Sütüven Şelalesi, Zeus Altarı, Tahta Kuşlar Müzesi, Adatepe Köyü

  Gece yolculuğumuzun ardından sabah saatlerinde Edremit'e varıyoruz. Öncelile günümüze güzel br kahvaltı ile başlıyoruz. Sonrasında Kazdağları'na doğru hareket ediyor ve Hasan Boğuldu ve Sütüven Şelalesini geziyoruz. Küçük doğa yürüyüşümüzün ardından gezimize devam ediyoruz. Daha sonra Tahtakuşlar Etnoğrafya Müzesi'ne varıyoruz.  Bir öğretmen tarafından kurulan müzede Konar-Göçer Türk boylarının ilginç ve özgün varlıkları, giyim eşyaları, elaletleri halıları ve çadırları bu sanat galerisinde sergilenmektedir. Turumuza Zeytinyağı Müzesi'yle devam ediyoruz. Geçmişten günümüze zeytinyağı yapımında kullanılan, değirmen taşları, dev vidalı presler, zeytin sepetleri sabun kalıpları, ahşap presler, sıkma aparatlar, tekneler, kandiller ve maşrapalar göreceklerimiz arasında. Müzenin yan tarafında bulunan satış mağazasında, zeytinyağı alışverişimizi yaptıktan sonra Zeus Altarı'na geçiyoruz. Edremit Körfezi ve Küçükkuyu'yu en iyi görebileceğimiz yerler arasında olan Zeus Altarında manzaranın tadını doya doya çıkaracağız. Fotoğraf molası ve kısa bir dinlenmeden sonra Adatepe'ye geçiyoruz. Köyü bir baştan bir başa gezip, Hurmalı Kahve'de yorgunluk çaylarımızı içtikten sonra otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği ve konakama otelimizde. 

 • 2. Gün
  Bozcaada, Assos

  Otelde  alacağımız kahvaltı sonrası Geyikli iskelesine doğru yol alıyoruz. Mitolojide TENEDOS Adası olarak bilinen, Posedion’ un üflediği rüzgârların kıyılarını dantel gibi şekillendirdiği Bozcaada’ya doğru yol alıyoruz. Geyikli iskelesinden yaya olarak bineceğimiz feribotla yaklaşık yarım saat süren bir yolculuktan sonra ulaşacağımız Bozcaada’daki ilk durağımız tüm ihtişamıyla bizleri karşılayan ve Cenevizliler tarafından yaptırıldığı bilinen Bozcaada Kalesi olacak. Burada manzaralar eşliğinde yapılan anlatımlar ve çekilen fotoğraflar sonrası eski Rum Mahallesi (Cumhuriyet caddesi) ve eski Türk mahallesinin (Alaybey mahallesi) ara sokaklarında dolaşırken eski Bozcaada yaşamının izlerini arıyoruz.
  Bozcaada sokaklarında dolaşırken adanın yerel lezzetlerinden Kavala kurabiyesi, Damla sakızlı kurabiye, Damak çatlatan, Badem lokumu ve adaya özgü reçellerini tatma fırsatı buluyoruz. Verilen serbest zamanın ardından bu şirin Ege adasından ayrılmak için tekrar feribot iskelesinde buluşup Geyikli'ye doğru hareket ediyoruz. Sonrasında Assos Behramkale köyünü gezerek otelimize geçiyoruz. Akşam yemeğimiz ve konaklamamız otelimizde.

   

 • 3. Gün
  Cunda Adası, Ayvalık, Cunda adası

  Sabah otelde alınan kahvaltıdan sonra ilk durağımız Cunda Adası olacak. Arnavut Kaldırımlı taş sokaklarda yapacağımız yürüyüş ile Rahmi Koç tarafından müze haline getirilmiş olan Taksiyarhis Kilisesini görüyoruz. Cunda sokaklarında yürüyüş yaptıktan sonra sizlere serbes zaman veriyoruz.

  Bu güzel moladan sonra Ayvalık’a geçiyoruz. Ayvalık’ta deniz kenarında bir yürüyüş yapıyor ve alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Ayvalık’ın meşhur zeytin ve zeytinyağı ürünlerinden alışveriş yapabilirsiniz. Serbest zamanın ardından Konya'ya dönüş için hareket ediyoruz. Gece 02:30 Gibi Konya'ya varıyor ve siz değerli misafirlerimiz aldığımız noktalara bırakıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Konforlu Ulaşım
 • Otellerde 2 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
 • 3 Kahvaltı 2 akşam yemeği
 • Milli Park Giriş Ücretleri
 • Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri
 • Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
 • 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze ve örenyeri giriş ücretleri
 • Otel ekstraları
 • Hasanboğuldu/Sütüven Şelalesi Transfer Ücreti
 • Bozcaaada Feribot Ücreti
 • Şahsi harcamalar

Ek Bilgiler

 • Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.
 • Koltuk planlaması ödeme sırasına göre yapılmaktadır. Koltuk listemiz tur kalkış esnasında aracın önüne asılır. Misafirlerimiz bu listeye göre koltuklarına otururlar. Tur esnasında koltuk rotasyonu yapılmaz.
 • Turumuzu yeterli çoğunluk sağlanmaması durumunda iptal etme hakkımız saklıdır.
 • Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden acentamız kesinlikle sorumlu değildir.
 • Turlarımızda katılımcı sayısına göre araç çıkartılmaktadır. (18 Kişiye kadar Mercedes Sprinter/Wolksvagen Crafter, 19-30 Kişiye kadar Turkuaz/Sultan/Prestige, 30-46 kişiye kadar Mercedes Travego/Neoplan/Man araçları kullanılmaktadır.) Turlarımızda kullanılan araçlar D2 belgeli turizm paketli araçlardır.
 • Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.

İptal Şartları

Vize Bilgileri