Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

RAMAZAN BAYRAMI KAHİRE & SHARM EL SHEIKH TURU Air Cairo Havayolları ile 5 gece
RAMAZAN BAYRAMI KAHİRE & SHARM EL SHEIKH TURU Air Cairo Havayolları ile 5 gece
RAMAZAN BAYRAMI KAHİRE & SHARM EL SHEIKH TURU Air Cairo Havayolları ile 5 gece
RAMAZAN BAYRAMI KAHİRE & SHARM EL SHEIKH TURU Air Cairo Havayolları ile 5 gece
RAMAZAN BAYRAMI KAHİRE & SHARM EL SHEIKH TURU Air Cairo Havayolları ile 5 gece
Kesin kalkışlı turTur Kodu:

RAMAZAN BAYRAMI KAHİRE & SHARM EL SHEIKH TURU Air Cairo Havayolları ile 5 gece


Piramitler & Sfenks & Kahire Müzesi ve Antik Çarşılar Turu, Sharm El Sheikh, Çölde ATV Safari, Ras Muhammed Milli Park & Cam Dipli Tekne Turu Air Cairo 5 Gece 6 Gün Kalkış Yeri: İstanbul
1.000,00 €
den başlayan fiyatlar
Biz Sizi Arayalım

RAMAZAN BAYRAMI KAHİRE & SHARM EL SHEIKH TURU Air Cairo Havayolları ile 5 gece

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
İstanbul
Tur Hareket Tarihleri:
09 Nisan

Tur Fiyatları

  09.04.2024 Tarihli Tur İçin Fiyatlar

  • Tarih SeçeneklerMüsaitlikİki Kişilik Odada
   Kişi Başı
   Tek KişiEk Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
   09.04.2024 - 14.04.20244* OtellerSorunuz1.000,00 €1.250,00 €1.000,00 €0 - 2 Yaş 175,00 €
   3 - 11 Yaş 900,00 €
   -Taksitler »

Tur Programı

 • 1. Gün
  İSTANBUL – KAHİRE – (Kahire Şaheserleri Turu) – (Akşam Yemekli ve Eğlenceli Nil Nehri Tekne Turu)

  İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı dış hatlar terminalinde uçuştan 3 saat önce gerçekleşecek buluşmanın ardından gerçekleştirilecek bagaj teslim, check-in ve pasaport kontrol işlemleri sonrasında Air Cairo Havayolları özel uçuşu ile 12:15’de Mısır’ın başkenti Kahire’ye uçuyoruz. Yerel saat ile 13:10’da Kahire’ye varış ve ardından otelimize transfer, odaların alınmasına kadar serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Kahire Şaheserleri Turu (45 Euro) programımıza katılabilirler. Turumuzda Eski Kahire, Kahire Ulusal Müzesi, El Tahrir Meydanı, Kahire Kulesi, Nil Nehri ve down town panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde sunulacak serbest zaman esnasında arzu eden misafirlerimiz, ekstra düzenlenecek olan Akşam yemekli ve Eğlenceli Nil Nehri Tekne Turu (75 Euro) programımıza katılabilirler. Tur sonrası otelimize transfer ve geceleme Kahire’deki otelimizde.

 • 2. Gün
  KAHİRE – (Öğle Yemekli Piramitler & Sfenks & Kahire Müzesi ve Antik Çarşılar Turu)

  İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı dış hatlar terminalinde uçuştan 3 saat önce gerçekleşecek buluşmanın ardından gerçekleştirilecek bagaj teslim, check-in ve pasaport kontrol işlemleri sonrasında Air Cairo Havayolları özel uçuşu ile 12:15’de Mısır’ın başkenti Kahire’ye uçuyoruz. Yerel saat ile 13:10’da Kahire’ye varış ve ardından otelimize transfer, odaların alınmasına kadar serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Kahire Şaheserleri Turu (45 Euro) programımıza katılabilirler. Turumuzda Eski Kahire, Kahire Ulusal Müzesi, El Tahrir Meydanı, Kahire Kulesi, Nil Nehri ve down town panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde sunulacak serbest zaman esnasın

 • 3. Gün
  KAHİRE – SHARM EL SHEIKH – (Sharm El Sheikh Gece Turu)

  Otelimizde alacağımız erken kahvaltı ve odalarımızın boşaltılması ardından Kahire’den Güney Sina Yarımadası’nın göz bebeği Sharm El Sheikh’e doğru yola çıkıyoruz. (500 km) Öğleden sonra Sharm El Sheikh’deki otelimize varış ve odalarımızın alınmasından sonra deniz & güneş & kum ve Herşey dahil konaklama konseptinin keyfini çıkarabilirsiniz.Dinlenmek üzere serbest zaman ve otelde alınacak akşam yemeği ve düzenlenecek eğlence & animasyon programları ardından, akşam arzu eden misafirlerimiz, ekstra düzenlenecek olan Sharm el Sheikh Gece Turu (25 Euro) programımıza katılabilirler. Birbirinden otantik caddeleri ,restoranları, mağazaları , cafeleri ile Mısır‘ın en hareketli ve eğlenceli gece hayatına sahip olan Sharm ‘ı birlikte keşfedeceğimiz gece turumuzu düzenliyoruz. Tur sonrası otelimize transfer.

 • 4. Gün
  SHARM EL SHEIKH – (Çölde ATV Safari ve Akşam Yemekli Bedevi Gecesi)

  Sabah kahvaltısı ardından tam gün serbest zaman. Bu serbest zaman dahilinde deniz & kum ve güneşin tadını çıkartabilirsiniz. Öğleden sonra arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Çölde ATV Safari ve Akşam Yemekli Bedevi Gecesi (85 Euro – Ören yeri giriş ücretleri dahildir) programımıza katılabilirler. Bu turumuzda ilk olarak çölün macera ve adrenalin dolu eşsiz coğrafyasında unutulmaz bir ATV sürüş keyfi yaşayacağız. Turumuzun devamında gün batımının ardından çöl yaşantısının bir parçası olan Bedeviler’e ait kampta sunulacak olan ve alkolsüz içeceklerin fiyata dahil olduğu eğlenceli akşam yemeği programımızda çöl gecesinin büyüleyici atmosferinde Mısır ve Bedevi mutfağını tadacağız. Tur sonrası akşam saatlerinde otelimize dönüyor ve Herşey dahil konaklama konseptinin keyfini çıkartmaya devam ediyoruz.

 • 5. Gün
  SHARM EL SHEIKH – (Lüks Kataraman ile Öğle Yemekli Ras Muhammed Milli Park & Cam Dipli Tekne Turu)

  Sabah kahvaltısı ardından tam gün serbest zaman. Bu serbest zaman dahilinde deniz & kum ve güneşin tadını çıkartabilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Lüks Kataraman ile Öğle Yemekli Ras Muhammed Milli Park ve Cam Dipli Tekne Turu (90 Euro – Milli Park giriş ücretleri dahildir) turumuza katılabilirler. Batıda Süveyş Kanalı, doğuda ise Akabe Körfezine bakan Ras Mohamed Milli Parkı, Kızıldeniz'in en güzel yerlerinden biridir. Mangrov ağaçları, tuz göletleri, bakir plajları, doğal çöl yapısı, inanılmaz güzellikteki sualtı yaşamı ile Mısır'a gidenlerin mutlaka ziyaret etmek istedikleri yerlerden birisidir. Tam günlük ve öğle yemekli özel tasarımlı ve cam dipli katamaran tekne gezimizde Ras Mohammed'in tüm güzelliklerinin tadını doyasıya çıkarabileceksiniz. Teknemizde alkolsüz limitli içecekler ikram edilecektir. Dileyen misafirlerimiz rehberimize önceden haber vermek kaydı ile scuba dalış gerçekleştirebilirler. Tur sonrası akşamüzeri otelimize dönüyor ve Herşey dahil konaklama konseptinin keyfini çıkartmaya devam ediyoruz.

 • 6. Gün
  SHARM – İSTANBUL

  Sabah kahvaltısı ve otelden çıkış işlemleri ardından İstanbul’a gerçekleşecek dönüş uçuşumuza kadar serbest zaman sunuyoruz. Rehberimizin belirteceği saatte Sharm Havalimanı’na transfer. Bagaj teslim, check-in ve pasaport kontrol işlemlerinin ardından Air Cairo Havayolları özel uçuşu ile 18:30’da İstanbul ‘a uçuyoruz. TSİ 22.10 ‘de İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ‘na varış ve turumuzun sonu.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Air Cairo Havayolları özel seferleri ile S. Gökçen HL – Kahire // Sharm – S. Gökçen HL parkurunda uçak bileti,
 • Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli,
 • Seçilen Otel kategorisinde Kahire’de 2 Gece Oda & Kahvaltı (2 kahvaltı) ve Sharm El Sheikh’de 3 Gece belirtilen konseptte HER ŞEY DAHİL konaklamalar,
 • Havalimanı / Otel / Havalimanı transferleri,
 • Kahire – Sharm El Sheikh arası otobüs yolculuğu
 • Otel ve Turist şehir vergileri,
 • Türkçe rehberlik hizmetleri
 • TURSAB Mesleki Sorumluluk Sigortası
 • TÜM ESKTRA TURLAR ÜCRETE DÂHİLDİR
 • Pakete Dâhil Olan Ekstra Turlar
 • Müze ve Ören yeri giriş ücretleri dâhildir
 • Öğle Yemekli Piramitler & Sfenks & Kahire Müzesi ve Antik Çarşılar Turu (95 Euro)
 • Kahire Şaheserleri Turu (45 Euro)
 • Akşam Yemekli ve Eğlenceli Nil Nehri Tekne Turu (75 Euro)
 • Çölde ATV Safari ve Akşam Yemekli Bedevi Gecesi (85 Euro)
 • Lüks Kataraman ile Öğle Yemekli Ras Muhammed Milli Park & Cam Dipli Tekne Turu (90 Euro)

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Kapıda Mısır Vizesi (25 Euro). (Yeşil pasaport sahibi misafirlerimiz vizeden muaftır)
 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli
 • Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar,
 • Programda belirtilmeyen tüm gezi ve ekstra turlar,
 • İsteğe bağlı özel seyahat sağlık sigortası (15 Euro)
 • Mısır Yerel karşılama ve asistanlık hizmetleri Bedeli 25 Euro (yerel hizmet bedeli Mısır lokal acente yetkilisine ödenecektir)

Ek Bilgiler

Vizesiz Seyahat ile İlgili Önemli Not

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için Mısır'a vizesiz seyahat imkânı bulunmaktadır ve sadece Güney Sina Bölgesi için geçerlidir (Sharm El Sheikh, Taba, Dahab, Nuweiba, St. Catherine şehirleri)

Mısır diğer şehirleri için kapı vizesi imkanı bulunmaktadır (30 euro)

İptal Şartları

Vize Bilgileri

Mısır diğer şehirleri için kapı vizesi imkanı bulunmaktadır (30 euro)