Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Ekspres Karadeniz Turu
Ekspres Karadeniz Turu
Ekspres Karadeniz Turu
Ekspres Karadeniz Turu
Ekspres Karadeniz Turu
Tur Kodu:

Ekspres Karadeniz Turu

Profesyonel Rehberlik

Ayder Yaylası, Uzungöl, Batum, Ordu Boztepe Lüks Araçlarla Ulaşım 2 Gece 3 Gün Kalkış Yeri: Konya Batum'a Kimlikle Geçiş
6.500,00 ₺
den başlayan fiyatlar
Biz Sizi Arayalım

Ekspres Karadeniz Turu

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
Konya
Tur Hareket Tarihleri:
10 Nisan

Tur Fiyatları

  TarihMüsaitlikİki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek KişiEk Yatak1. ÇocukTaksitler
  10.04.2024 - 12.04.2024Müsait6.500,00 ₺90.000,00 ₺6.500,00 ₺0 - 2 Yaş Ücretsiz
  3 - 6 Yaş 3.500,00 ₺
  7 - 11 Yaş 6.000,00 ₺
  Taksitler »

Tur Programı

 • 1. Gün
  Fırtına Deresi, Zipline, Zilkale, Palovit Şelalesi, Ayder Yaylası

  Sabah saatlerinde kahvaltı için restoranımıza varıyoruz. Kahvaltının akabinde fırtına deresi kenarında Zikale, Palovit Şelalesi, Pokut - Sal Yaylası safari turu yapıyoruz. Çamlıhemşin’den bineceğimiz minibüslerle muhteşem bir tura başlıyoruz. Fırtına Vadisini oluşturan önemli vadilerden olan Çat Vadisi’ne giriş yapıyoruz. İlk olarak Ortan Köyü’nden geçerek ve eski adı Çinçiva olan Şenyuva Köyü’nü görüyoruz. Burada vadi içerisinde onlarcası olan Taş Köprülerden, Karadeniz türkülerine, dizilerine de konu olmuş Sevdaluk köprüsünde fotoğraf molası veriyoruz. Bu bölgede bulunan ve ülkemizin en yaşlı konakları olan Fırtına Konaklarının arasından Çat Vadisi’nin vahşi doğasında yükselen Zilkale'ye doğru yola çıkıyoruz. Zilkale’nin Kartal Yuvasını andıran görüntüsüne hayran kalacaksınız. Deniz seviyesinden 750 mt, Çat Deresi’nden ise 100 mt. Yükseklikte bulunan Zilkale’de geçireceğimiz zamanda, hayatınızın en güzel fotoğraf karelerine ulaşabilirsiniz. Sonrasında Ayder Yaylası'na geliyoruz. Yayla’ da keyifli bir yürüyüş yapıyoruz. Gelin Tülü Şelalesini görüyoruz. Yayla gezimizin ardından otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 • 2. Gün
  Batum, Uzungöl

  Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Hopa ilçesini takip ederek Sarp sınır kapısına ulaşıyoruz. Nüfus cüzdanlarımız ile Gürcistan tarafına geçiyor ve Karadeniz Turumuzun Gürcistan sınırlarındaki gezilerimize başlıyoruz. Rehberimiz eşliğinde; Ortaca Camii, St. Nikolaos Ortodoks Kilisesi, Ermeni Gregorian Kilisesi, Piazza Meydanı, Avrupa Meydanı, Medea Heykeli, Poseidon Heykeli, Tiyatro Heykeli, Tiyatro Meydanı, Ali ve Nino Heykeli'ni gezdikten sonra serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından sarp sınır kapısına dönüyoruz. Sınır kapısında alışveriş yapabilmeniz için zaman veriyor ve Uzungöl’e doğru yola çıkıyoruz. Yol üzerinde  bulunan Çay Fabrikamıza giderek Çay’ın dalından koparılıp bardaklarımıza gelişine dek izlediği süreci yerinde öğreniyoruz. Alacağımız bilgiler sonrasında dileyenler hediyelik çay alışverişini bu noktadan yapabilirler. Çay fabrikası ziyaretimiz sonrasında ise yine Sürmene denince ilk akla gelen unsurlardan olan Sürmene Bıçağı Atölyesine gidiyoruz. Sürmene Bıçağı hakkında da bilgilendikten ve alışverişimizi yaptıktan sonra Karadeniz bölgesinin simgelerinden biri olan Uzungöl'e varıyoruz. Sonrasında otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 • 3. Gün
  Sümela Manastırı, Ordu, Boztepe

  Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Karadeniz bölgesinin simgelerinden biri olan Uzungöl gezimize başlıytoruz. Gölün dinlendirici doğası eşliğinde vereceğimiz serbest zamanı değerlendirebilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz Uzungöl'ü kuşbakışı görülebilen seyir terasına çıkabilirler. Uzungöl ziyaretimizden sonra Trabzon’un Maçka İlçesi'nin Altındere Köyü sınırları içinde, Altındere vadisine hâkim Karadağ’ın eteklerinde sarp bir kayalık üzerine kurulmuş olan halk arasında "Meryem Ana" adı ile de bilinen Sümela Manastırına gidiyoruz. Rehberimizin eşliğinde Sümela manastırına transfer araçlarımızla çıkıyoruz. Rehberimizin anlatımlarından sonra fotoğraf ve çay kahve molası veriyor ve daha sonra aracımıza geçiyoruz. Manastır ziyaretimizden yöresel alışverişler yapıp Ordu’ya hareket ediyoruz. Ordu kentinin sembolü Boztepe’ ye teleferikle çıkma imkânı (ekstra) bulabileceğimiz teleferik parkta serbest zaman veriyoruz. Boztepe’de Ordu’yu ve tüm Karadeniz coğrafyasını ayaklarımızın altında hissedeceksiniz. Bu muhteşem manzaradan fotoğraflarımızı aldıktan sonra turumuzu bitiriyor ve Konya’ya doğru hareket ediyoruz. Sabah saatlerinde Konya'ya varışımızla birlikte siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak ayrılıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Konforlu Ulaşım
 • 2 Gece yarım pansiyon konaklama
 • 3 kahvaltı
 • 2 Akşam yemeği (otellerde)
 • Profesyonel rehberlik hizmeti
 • Acenta refakati
 • Zorunlu seyahat sigortası 
 • Milli Park giriş ücretleri (Ayder Yaylası ve Uzungöl)

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Ordu Boztepe teleferik ücreti
 • Yurtdışı çıkış harcı 150 TL
 • Batum Gezisi 350 TL
 • Yayla çıkış ücretleri
 • ⇒    Karester, Lustra Yaylası, Zikale Palovit Şelalesi
  • Ekstra yayla turlarımız hava şartlarının müsait olması durumunda gerçekleştirilecektir. Hava şartlarına bağlı olarak farklı yayla turlarımız gerçekleştirilebilir.
 • Otel ekstraları
 • Müze ve örenyeri giriş ve servis ücretleri (Sümela Manastırı)
 • Kişisel harcamalar

Ek Bilgiler

İptal Şartları

Vize Bilgileri