Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Bursa Çanakkale Turu
Bursa Çanakkale Turu
Bursa Çanakkale Turu
Bursa Çanakkale Turu
Bursa Çanakkale Turu
Tur Kodu:

Bursa Çanakkale Turu


Cumalıkızık, Tophane, Osman Gazi ve Orhan Gazi Türbeleri, Emir Sultan, Yeşil Türbe, Ulu Camii, Kozahan, Panorama 1326, Kilitbahir Kalesi, Tablayar, Seyit Onbaşı, Şahindere Şehitliği, Şehitler Abidesi, Seddülbahir Ertuğrul Tabyası, 57. Alay Şehitliği, Conkbayırı, Konforlu Ulaşım 1 Gece 2 Gün Kalkış Yeri: Konya, Ilgın, Akşehir Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
4.250,00 ₺
den başlayan fiyatlar
Biz Sizi Arayalım

Bursa Çanakkale Turu

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
Konya, Ilgın, Akşehir
Tur Hareket Tarihleri:
09 Ağustos

Tur Fiyatları

  TarihMüsaitlikİki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek KişiEk Yatak1. ÇocukTaksitler
  09.08.2024 - 11.08.2024Müsait4.250,00 ₺5.500,00 ₺4.250,00 ₺0 - 2 Yaş Ücretsiz
  3 - 6 Yaş 1.500,00 ₺
  7 - 11 Yaş 3.750,00 ₺
  Taksitler »

Tur Programı

 • 1. Gün
  Cumalıkızık, E mir Sultan, Yeşil Türbe, Ulu Camii, Panorama 1326, Tophane, Osman Gazi ve Orhan Gazi Türbeleri

  Belirtilen noktalardan siz değerli misafirlerimizi alarak yolculuğumuza başlıyoruz.
   

  Sabahın ilk ışıklarıyla birlikte Uludağ'ın eteklerine kurulmuş eski bir Osmanlı köyü olan Osmanlı geleneklerini ve ev yaşamını günümüzde de sürdüren çok sayıda dizi ve sinema filmine de ev sahipliği yapan Cumalıkızık Köyü'ne varıyoruz. Kahvaltımızı köyde bulunan restoranımızda alıyoruz.

  Kahvaltı sonrasında hareketle Bursa’da Emir Sultan Camii ve Türbesini ziyaret ediyoruz. Yürüyerek Yeşil Camii ve Çelebi Mehmet Türbesi'ne ulaşıyor ve ziyaretimizi yapıyoruz. Daha sonra
  Tophane bölgesine geçip Osman Gazi ve Orhan Gazi türbelerini ziyaret ediyor ve bu mekânları fotoğraflama imkânı buluyoruz.

  Yıldırım Beyazıt tarafından yaptırılan, İslam âleminin besinci büyük Harem-i Şerif’i olarak kabul edilen yapılardan bir tanesi olan Ulu Cami’yi ziyaret edeceğiz. Ulu Camiinin içerisindeki hat eserleri, şadırvanı, minberi ve mihrabı rehberimiz eşliğinde göreceğiz.

  Sonrasında öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz Kozahan ve Bedesten çarşılarında alış veriş yapabilirler. 

  Bursa'da bir diğer uğrak noktamız 'Panorama 1326 Bursa' Fetih Müzesi olacak. Daha sonra Bursa'dan ayrılarak Bandırma'da bulunan otelimize geçiyoruz.

  Sabah kahvaltısı: Cumalıkızık’ta belirlenen restoranda alınacaktır. Tur ücretine dâhildir.
  Öğle yemeği: Bursa’da serbest olarak alınacaktır. Tur ücretine dâhil değildir.
  Akşam yemeği: Otelimizde alınacaktır. Tur ücretine dâhildir.

 • 2. Gün
  Kilitbahir Kalesi, Tabyalar, Seyit Onbaşı, Şahindere Şehitliği, Şehitler Abidesi, Seddülbahir Ertuğrul Tabyası, 57. Alay Şehitliği, Conkbayırı

  Otelde alacağımız kahvaltının ardından Gelibolu yarımadasına geçerek turumuza Kilitbahir Kalesi'ni panoramik görerek başlıyoruz. Daha sonra Namazgâh Tabyası, Rumeli Mecidiye Tabyası Seyit Onbaşı Anıtı ziyaretlerimizi yapıyoruz. Daha sonra Şahindere Şehitliği ziyaretimizi yapıyoruz. Akabinde Çanakkale'nin Sembolü olan Şehitler Abidesi'ne gidiyoruz. Şehitler Abidesi'nde rehberimiz tarafından bilgilendirme yapıldıktan sonra serbest zaman veriyor bu mekanı fotoğraflama imkanı buluyoruz.
  Rehberimizin anlatımları eşliğinde Morto Koyu'nun (Ölüm Koyu) yanından geçeceğiz. Turumuz 63 askeri ile yaklaşık 2000 düşmanı püskürten ve Seddülbahir'de bulunan Ezineli Yahya Çavuş Şehitliği ve Ertuğrul Tabyası ile devam ediyor.
  Öğle yemeği için Alçıtepe köyüne varışımızla birlikte serbest zaman veriyoruz. Mola bitiminde
  57.Alay ve Kesikdere Şehitliğini ziyaret ediyoruz.
  Daha sonra Conkbayırı, Yeni Zelanda Anıtı ziyaretimiz ile şehitlik ziyaretimiz son buluyor. Çanakkale merkez de serbest zamanın ardından Konya’ya dönüşe geçiyoruz. Sabah saatlerinde Konya’ya vararak turumuzu tamamlıyoruz.

  Sabah kahvaltısı: Otelimizde alınacaktır. Tur ücretine dâhildir.
  Öğle yemeği: Çanakkale Alçıtepe'de serbest olarak alınacaktır. Tur ücretine dâhil değildir.
  Akşam yemeği: Serbest zamanda alınacaktır. Tur ücretine dâhil değildir

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Konyadan ulaşım
 • 1 Gece konaklama
 • 2 Sabah kahvaltısı, 1 Akşam yemeği
 • Profesyonel rehberlik hizmetleri
 • Feribot/Köprü geçiş ücretleri
 • Zorunlu seyahat sigortası
 • Acenta refakati

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Otel ekstraları
 • Tüm öğle yemekleri
 • Dönüş akşam yemeği
 • Kişisel harcamalar

Ek Bilgiler

 • Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.
 • Koltuk planlaması ödeme sırasına göre yapılmaktadır. Koltuk listemiz tur kalkış esnasında aracın önüne asılır. Misafirlerimiz bu listeye göre koltuklarına otururlar. Tur esnasında koltuk rotasyonu yapılmaz.
 • Turumuzu yeterli çoğunluk sağlanmaması durumunda iptal etme hakkımız saklıdır.
 • Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden acentamız kesinlikle sorumlu değildir.
 • Turlarımızda katılımcı sayısına göre araç çıkartılmaktadır. (18 Kişiye kadar Mercedes Sprinter/Wolksvagen Crafter, 19-30 Kişiye kadar Turkuaz/Sultan/Prestige, 30-46 kişiye kadar Mercedes Travego/Neoplan/Man araçları kullanılmaktadır.) Turlarımızda kullanılan araçlar D2 belgeli turizm paketli araçlardır.
 • Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.

İptal Şartları

Vize Bilgileri

Benzer Turlar